Zachwyć się Chorwacją

  • Data: Termin dowolny
  • Ilość dni: 8 dni
  • Transport: Autokar
  • Cena: 1475 zł
Zarezerwuj

Formularz rezerwacyjny

Wciśnij pole Captcha

Ramowy program wycieczki:

Dzień I: Wyjazd

Wyjazd o godz. 18:00 z miejsca zbiórki. Nocny przejazd przez Niemcy, Czechy na Węgry

Dzień II:

Przyjazd do Budapesztu, zwiedzanie rozpoczniemy od prawobrzeżnej części stolicy Węgier – Budy. Zobaczymy Zamek Królewski – dawną siedzibę węgierskich królów, Pałac Królewski, Kościół św. Macieja Dalej zobaczymy Parlament oraz Katedrę św. Stefana – jedną z największych kościołów na Węgrzech.  Przejedziemy na Górę Gellerta, która wznosi się 139 metrów nad Dunajem i niegdyś uważana była za miejsce spotkań czarownic. Dziś stoją tam Cytadela i pomnik Wolności oraz roztacza się wspaniała panorama miasta. Po zwiedzaniu obiadokolacja. Przejazd do hostelu, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień III: Park Narodowy Jezior Plitwickich

Po śniadaniu i wykwaterowaniu dalszy przejazd. Po drodze zwiedzanie Parku Narodowego Jezior Plitwickich. Jego największą atrakcją jest 16 jezior krasowych połączonych ze sobą licznymi wodospadami. Przyjazd w okolice Trogiru, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień IV: PN rzeki Krka

Po śniadaniu wyjazd do Parku Narodowego rzeki Krka – spacer po parku i możliwość kąpieli. Następnie przejazd do Trogiru, gdzie zwiedzimy średniowieczne miasto – muzeum na wolnym powietrzu. Po południu powrót na camping, zabawy na terenie campingu, obiadokolacja, nocleg.

 

Dzień V: Split

Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Splitu – miasta w pałacu. Zwiedzimy Pałac Dioklecjana (wpisany na listę UNESCO), Pałac Papalica, Narodni Trg i bazar. Czas wolny. Przejazd na nocleg w okolicy Neum, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 

Dzień VI: Dubrownik

Po śniadaniu przejazd do Dubrownika – „Perły Adriatyku”. Zwiedzimy: studnię Onufrego, główny deptak Stradun, Pałac Spoza, Pałac Rektorów, Katedra Velika Gospa, Muzeum Morskie, Twierdza Lovrijenac.  Czas wolny. Po południu wyjazd w kierunku północnej Chorwacji, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 

Dzień VII: Wypoczynek nad Adriatykiem – nocny powrót do Polski

Po śniadaniu wypoczynek nad morzem, po południu obiadokolacja i wyjazd w kierunku Polski. Przyjazd na miejsca zbiórki po południu następnego dnia, zakończenie wycieczki.

Dzień VIII

Dzienny przejazd, śniadanie we własnym zakresie, przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach popołudniowych

 

Istnieje możliwość modyfikacji programu.

Każdy uczestnik musi posiadać dowód osobisty lub paszport.

Cena: 1475 zł od osoby przy min. 45 uczestnikach

Cena zawiera:

- transport komfortowym autokarem

- opieka pilota

- 5 noclegów w obiektach klasy turystycznych

- śniadania i obiadokolacje

- ubezpieczenie NNW i KL 

- podatek VAT

- bezpłatny udział opiekunówOpinie