Wilno, Troki, Ruchome Wydmy i Wilczy Szaniec

  • Data: Termin dowolny
  • Ilość dni: 4 dni
  • Transport: Autokar
  • Cena: 745 zł
Zarezerwuj

Formularz rezerwacyjny

Wciśnij pole Captcha

 

Dzień I

Wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 3:00 i przejazd Słowińskiego Parku Narodowego, gdzie będziemy mogli podziwiać jedyne w swoim rodzaju „ruchome wydmy”, przejazd meleksem do Wydmy Łącka –największej ruchomej wydmy w Polsce. Powrót pieszo brzegiem morza do Rąbki. Następnie przejazd w kierunku Wilna. Obiadokolacja na trasie przejazdu. Przyjazd do Wilna w godzinach wieczornych zakwaterowanie w hostelu, nocleg.

 

Dzień II: Wilno

Śniadanie, następnie zwiedzanie Wilna z przewodnikiem zobaczymy m.in.: Wzgórze Giedymina, zwieńczone  Zamkiem Górnym, Stary i Nowy Arsenał, Bazylikę Archikatedralną z Dzwonnicą, Uniwersytet Wileński, Kościół św. Jana, Pałac Prezydencki, Ratusz, Kościół  św. Kazimierza, Filharmonię, wileńską starówkę: Ostra Brama, Cerkiew św. Ducha, urocze boczne uliczki starówki, kościół św. Trójcy z obrazem Kazimierowskiego ,,Jezus Miłosierny”. Po zwiedzaniu czas wolny, obiadokolacja i przejazd do hostelu komunikacją miejską. Zakwaterowanie i nocleg.

 

Dzień III: Troki

Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Trok: zwiedzanie z przewodnikiem  rozpoczniemy od gotyckiego  Zamku  Wielkich  Książąt  Litewskich - zamek  położony  na  jeziorze  Galwe, zwiedzanie wnętrz. Następnie przejazd do Parku Linowego UNO w Druskiennikach. Będziemy skakać z drzewa na drzewo, przelecimy nad rzeką, pokonując trasy o różnym poziomie trudności i wysokości będziemy pokonywać rozmaite przeszkody.  Przejazd na nocleg w okolicy Giżycka. Obiadokolacja w miejscu zakwaterowania i nocleg.

 

Dzień IV

Po śniadaniu i wykwaterowaniu zwiedzimy Wilczy Szaniec- byłą kwatery wojennej Adolfa Hitlera, miejsca w którym był podejmowane kluczowe decyzje wojenne. Po zwiedzaniu, wyjazd w drogę powrotną do Szczecina, po drodze czas na obiad we własnym zakresie.  Przyjazd na miejsce zbiórki około godziny 23:00. Zakończenie wycieczki.

 

 

Istnieje możliwość modyfikacji programu.

Kolejność odwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

Każdy uczestnik musi posiadać dowód osobisty.


Cena: 745 zł przy udziale min. 45 uczestników


W cenie:

- przejazd komfortowym autokarem

- 3 noclegi w hostelach w pokojach wieloosobowych

- opieka pilota

- ubezpieczenie NNW i KL

- bezpłatny udział opiekunów

- śniadania i obiadokolacje

 

Dodatkowo płatne: bilety wstępu i lokalni przewodnicy. 

 

Opinie