Kraków i okolice - 3 dni

  • Wylot z: Szczecin
  • Data od: 0000-00-00
  • Data do: 0000-00-00
  • Ilość dni: 3
  • Transport: Autokar
  • Cena: 670
Zarezerwuj

Dzień I Oświęcim

Wyjazd z miejsca zbiórki i przejazd do Oświęcimia,  gdzie zwiedzimy Muzeum dawnego obozu koncentracyjnego Auschwitz – Birkenau. Następnie przejazd w okolice Krakowa na zakwaterowanie, obiadokolację i nocleg.


Dzień II Kraków

Po śniadaniu przejazd do Wieliczki, gdzie zwiedzimy Kopalnię Soli, a następnie udamy się na zwiedzanie Krakowa. Zaczniemy od Wzgórza Wawel: dziedziniec Zamku Królewskiego, Katedra św. Stanisława i Wacława z wejściem na Wieżę Zygmuntowską, Groby Królewskie i Muzeum Katedralne. Następnie udamy się na spacer po Starym Rynku. Zobaczymy Barbakan, Planty, Bramę Floriańską i słynny ołtarz Wita Stwosza w Kościele Mariackim. Po zwiedzaniu czas wolny na Rynku na zakup pamiątek. Powrót do hostelu, obiadokolacja i nocleg.


Dzień III

Po śniadaniu i wykwaterowaniu, dalsze zwiedzanie miasta, zaczniemy od dawnej żydowskiej dzielnicy – Kazimierz, zobaczymy  min. Starą Synagogę, Synagogę Tempel, Synagogę Remuh wraz z żydowskim cmentarzem. Następnie przejdziemy na zwiedzanie Fabryki Oskara Schindlera. Po zwiedzaniu wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki i zakończenie wycieczki.


Cena: od 670 zł przy udziale min. 40-45 uczestników


Istnieje możliwość wyboru innych atrakcji:

- Park rozrywki Energylandia 

- Ogród Doświadczeń

- ZOO

- Kopalnia Soli w Bochni 

- Muzeum Obwarzanka

- Muzeum Lotnictwa 


Dodatkowo płatne: lokalni przewodnicy i programowe bilety wstępu 


Wyślij zapytanie

Opinie