Sandomierz-szlakiem win

  • Ilość dni: 4 dni
  • Transport: Autokar
  • Cena: 1065 zł
Zarezerwuj

Formularz rezerwacyjny

Wciśnij pole Captcha

 

Dzień I

Wyjazd z miejsca zbiórki i przejazd do Tężni w Ciechocinku, następnie wyjazd w kierunku Sandomierza, obiadokolacja, zakwaterowanie, możliwość skorzystania z hotelowego SPA, nocleg.


Dzień II

Po śniadaniu udamy się na zwiedzanie Sandomierza. W programie m. in. Stary Rynek z gotyckim Ratuszem, Bazylika Katedralna, Brama Opatowska, Kamienica Oleśnickich, Dom Długosza, Collegium Gostomianum i Kościół św. Michała. Spróbujemy także przejść przez Ucho Igielne, zobaczymy Zamek Królewski i przejdziemy osławioną legendami podziemną trasą turystyczną gdzie kiedyś kupcy sandomierscy składowali swoje towary handlowe. Czas wolny. Następnie udamy się do Winnicy Sandomierskiej (zwiedzaniem proces produkcji, degustacja win i serów). Obiadokolacja i powrót do hotelu. Korzystanie z hotelowego zaplecza SPA. Nocleg

Dzień III

Po śniadaniu przejazd do Ćmielowa i zwiedzanie Żywego Muzeum Porcelany, gdzie zapoznamy się z tajnikami ręcznej produkcji porcelany - od projektu, przez kolejne etapy, na malowaniu porcelanowych wyrobów kończąc. Na koniec degustacja Małpiego Likieru. Następnie przejazd do Winnicy Modła – zwiedzanie winnicy, degustacja win i przekąsek. Następnie spacer po Opatowie. Powrót do Sandomierza. Obiadokolacja i korzystanie z hotelowego zaplecza SPA. Nocleg.

Dzień IV

Po śniadaniu i wykwaterowaniu wyjazd w kierunku Jaskini Raj, zwiedzanie jednej z najpiękniejszych jaskini w Polsce.  Wyjazd w drogę powrotną, po drodze przerwa na obiad. Przyjazd na miejsce zbiórki ok. godz. 21:00. Zakończenie wycieczki.

 


Istnieje możliwość modyfikacji programu.

Kolejność odwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

 

Cena:

1065 zł za osobę przy udziale min. 20 uczestników

 

Dodatkowo płatne: programowe bilety wstępu i lokalni przewodnicy ok. 85 zł /osoba

 

W cenie:

- transport komfortowym autokarem

- zakwaterowanie w hotelu: pokoje 2-3 osobowe z łazienkami

- wyżywienie: śniadania i obiadokolacje

- wizyta w dwóch winnicach (zwiedzanie, degustacja win i przekąsek, poznawanie procesu produkcji wina)

- opieka pilota

- ubezpieczenie NNW

 

Opinie