Praga i Zamek Książ

  • Ilość dni: 3 dni
  • Transport: Autokar
  • Cena: 630 zł
Zarezerwuj

Formularz rezerwacyjny

Wciśnij pole Captcha
Dzień I
Wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 15:00 i przejazd do Szklarskiej Poręby. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i impreza integracyjna z dj-em. Nocleg.

Dzień II

Po śniadaniu przejazd do Pragi. Zwiedzimy prawie 1000-letni kompleks pałacowy Hradczany. Podczas spaceru zobaczymy Loretę (piękne barokowe sanktuarium – miejsce pielgrzymek), Pałac prezydenta, Klasztor Strahovski, wewnątrz zwiedzimy Katedrę św. Wita, zobaczymy Zamek Królewski ze zmianą warty, Skarbiec i Bazylikę św. Jerzego. Przespacerujemy się Złotą Uliczką, a także „Małą Straną”, dzielnicą położoną na zboczach zamkowego wzgórza, obok Kościoła św. Mikołaja do średniowiecznego Mostu Karola, wypełnionego barokowymi rzeźbami świętych. Następnie przejdziemy labiryntem uliczek Starego Miasta Praskiego, przejdziemy na Rynek Staromiejski, gdzie znajduje się Ratusz z zegarem „Orloy”,  Parlament oraz pomnik Jana Husa, Brama Prochowa, Klasztor św. Agnieszki, Rudolfinium zwane Domem Artystów, Kościół Najświętszej Marii Panny przed Tynem i Plac Wacława.  Czas wolny. Obiadokolacja i powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień III 
Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Wałbrzycha. Zwiedzimy tam piękny barokowy Zamek Książ oraz palmiarnię. Przyjazd na miejsce zbiórki ok. godz. 20:00. Zakończenie wycieczki.

Istnieje możliwość modyfikacji programu.
Kolejność odwiedzanych obiektów może ulec zmianie.
Każdy uczestnik powinien posiadać paszport lub dowód osobisty.

630 zł od osoby przy udziale min. 45 uczestników

Cena zawiera:
- transport komfortowym autokarem
- zakwaterowanie w hotelu (pokoje 2-3 osobowe z łazienkami)
- wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
- opieka pilota
- opłaty drogowe i podatek VAT
- ubezpieczenie NNW i KL

Dodatkowo płatne:
Programowe bilety wstępu i lokalni przewodnicy: 35 € + 35 zł

Opinie