Paryż, Bruksela i Europark

  • Ilość dni: 6 dni
  • Transport: Autokar
  • Cena: 1510 zł
Zarezerwuj

Formularz rezerwacyjny

Wciśnij pole Captcha

Dzień I

Wyjazd ze Szczecina o godz. 22:00 i nocny przejazd do Europa Parku.

 

Dzień II

Przyjazd do Europa Parku w godzinach porannych, całodzienna zabawa w Parku rozrywki. Obiadokolacja, nocleg na trasie.

 

Dzień III

Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do Paryża. Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od Dzielnicy Łacińskiej, gdzie zobaczymy jeden z najstarszych Uniwersytetów - Sorbonę, bulwar St. Germain, bulwar St. Michel, Pałac Luksemburski, będący siedzibą Senatu Francji oraz Panteon.  Następnie przejedziemy do najstarszej części Paryża, na wyspę La Cité, gdzie znajduje się słynna Katedra Notre-Dame, więzienie Concierge, gotycka Święta Kaplica – Sainte Chapelle.  Łuk Triumfalny i spacer po Champs Elysees, Pałac Inwalidów, Plac Tocadero, przejście pod Wiezę Eifflea. Obiadokolacja, zakwaterowanie w hostelu, nocleg.

 

Dzień IV

Śniadanie. Zwiedzanie rozpoczniemy od wzgórza Montmartre, obejrzymy bazylikę Sacré-Coeur, oraz Place du Tertre - z tego miejsca zobaczymy widok na cały Paryż. Następnie przejedziemy do Wersalu, zwiedzanie pałacu wewnątrz oraz spacer po ogrodach. Obiadokolacja, powrót do hostelu nocleg.

 

Dzień V

Śniadanie, i  wykwaterowanie. Dzień zaczniemy od zwiedzania dawnego Pałacu Królewskiego, obecnie największego na świecie Muzeum Sztuki- Luwr. Następnie rejs po Sekwanie. Następnie przejazd w stronę Brukseli. Obiadokolacja na trasie. Przyjazd do hostelu, zakwaterowanie i nocleg.

 

Dzień VI

Śniadanie i wykwaterowanie, przejazd do Brukseli. Zwiedzanie Brukseli z przewodnikiem, zaczniemy od dzielnicy Europejskiej gdzie zobaczymy najważniejsze budynki Unii Europejskiej. Następnie zwiedzanie La Grande Place czyli po prostu wielkiego Placu wraz z otaczającymi go zabytkowymi kamienicami, zobaczymy również katedrę św. Michała i św. Gaduli. Na koniec zwiedzania zobaczymy z zewnątrz jeden z symboli Brukseli – Atonium. Wyjazd w drogę powrotną, w przerwie czas na posiłek we własnym zakresie. Przyjazd do Szczecina w godzinach porannych następnego dnia. Zakończenie wycieczki.


Cena:  1510 zł przy udziale min. 45 


Uczestnik musi posiadać paszport lub dowód osobisty!

Istnieje możliwość modyfikacji programu.

Cena zawiera:

- przejazd komfortowym autokarem

- opiekę pilota 

- bezpłatny udział opiekunów

- opłaty drogowe i parkingowe

- 4 noclegi w hostelach w pokojach wieloosobowych

- wyżywienie : śniadanie i obiadokolacje

- ubezpieczenie NNW i KL

- podatek VAT

Dodatkowo płatne:  lokalni przewodnicy, bilety wstęp, metro w Paryżu- 80€ ,taksa klimatyczna- 1 € /doba


Opinie