Miasto w którym wszystko się zaczęło - City Break w Atenach

  • Data od: 2020-11-07
  • Data do: 2020-11-10
  • Ilość dni: 4 dni
  • Transport: Samolot
  • Cena: 2100 zł
Zarezerwuj

Formularz rezerwacyjny

Wciśnij pole Captcha

Dzień I 
Wyjazd ze Szczecina o godz. 2:00, przejazd na lotnisko Berlinie, odprawa biletowo – bagażowa, wylot o godz. 6:20, przylot do Aten o godz. 10:20, przejazd do hotelu komunikacją miejską, zakwaterowanie. Następnie w towarzystwie przewodnika udamy się w podróż w czasie, zobaczymy zrekonstruowany stadion Kalimarmaro, na którym odbyły się pierwsze nowożytne igrzyska olimpijskie, Plac Syntagma i zmianę warty przed Pałacem Prezydenckim. Wieczorem udamy się na spacer po barwnej i rozrywkowej dzielnicy Plaka. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg. W tym dniu grupa porusza się komunikacją miejską.

Dzień II 
Śniadanie, możliwość wzięcia udziału w maratonie. Czas wolny dla uczestników nie startujących w maratonie, ale wszystkich zachęcamy do kibicowania! Obiadokolacja, nocleg. W tym dniu grupa porusza się komunikacją miejską.

Dzień III 
Po śniadaniu dalsze zwiedzanie z przewodnikiem. Zobaczymy najsłynniejsze atrakcje miasta: wzgórze Akropolu, to właśnie tutaj kiedyś biło serce miasta, zobaczymy ruiny Partenonu – Świątyni Ateny, monumentalną bramę Propyleje, świątynię Ateny Nike oraz Erechtejon ze słynnym krużgankiem. Następnie zobaczymy Odeon Herodosa Attyka, Wieżę Wiatrów, która jest jedną z najlepiej zachowanych antycznych budowali w całych Atenach, świątynię Zeusa Olimpijskiego. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg. W tym dniu grupa porusza się komunikacją miejską.

Dzień IV 
Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd na lotnisko, odprawa biletowo – bagażowa, wylot o godz. 10:45, przylot do Berlina o godz. 12:45, przejazd na miejsce zbiórki, zakończenie imprezy. 


Każdy uczestnik musi posiadać ważny dowód osobisty lub paszport.
Istnieje możliwość modyfikacji programu.
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.


Cena: 2100 zł przy udziale min. 15 uczestników 

W cenie:
- przelot na trasie Berlin – Ateny z bagażem podręcznym o wymiarach 55x40x20 cm i wadze do 10 kg
- 3 noclegi w hotelu w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami
- wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
- transfery na lotnisko 
- ubezpieczenie NNW i KL
- opieka pilota
- podatek VAT 
- obowiązkowa składa na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 


Dodatkowo płatne:  lokalni przewodnicy, taksa klimatyczna, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, komunikacja miejska około:  90 €, pakiet startowy dla biorących udział w maratonie 

Opinie