Łeba i Słowiński Park Narodowy

  • Data: Termin dowolny
  • Ilość dni: 3 dni
  • Transport: Autokar
  • Cena: 500 zł
Zarezerwuj

Formularz rezerwacyjny

Wciśnij pole Captcha


Dzień I

Wyjazd z miejsca zbiórki i przejazd do Człopina. Udamy się tam na spacer po Słowińskim Parku Narodowym, zobaczymy ruchome wydmy, a między innymi Wydmę Czołpińską, na którą spróbujemy się wspiąć. Następnie spacer brzegiem morza do latarni morskiej. Przejazd do ośrodka w okolicy Łeby na zakwaterowanie. Po południu, obiadokolacja, gra terenowa „Wikingowie” i ognisko.


Dzień II

Po śniadaniu przejazd do Seaparku. Odwiedzimy tam największe fokarium w Polsce, oceanarium prehistoryczne 3D, muzeum marynistyczne, park miniatur latarni morskich, park zręcznościowo-linowy i wiele innych atrakcji. Spacer po Łebie. Powrót do ośrodka na obiad. Po obiedzie gry i zabawy: baloniada (w zależności od pogody), gra we flagi, poszukiwanie skarbu - informator, olimpiada na wesoło i inne. Kolacja, a następnie chrzest morski. Powrót do ośrodka na nocleg.


Dzień III

Po śniadaniu gry terenowe i zabawy sportowe, np. więzienie, budowanie pirackiego statku i zajęcia survivalowe. Na koniec obiad i wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki i zakończenie zielonej szkoły ok. godz. 20:00. Zakończenie wycieczki.


 


Istnieje możliwość modyfikacji programu.


Kolejność odwiedzanych obiektów może ulec zmianie.


Cena:

500 zł za osobę przy udziale min. 45 uczestników

515 zł za osobę przy udziale min. 40 uczestników


W cenie:


- transport komfortowym autokarem


- zakwaterowanie w hostelu (pokoje wieloosobowe, wspólna łazienka)


- wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiady, kolacja, obiadokolacja, ognisko z kiełbaskami


- atrakcje podczas zielonej szkoły

Opinie