Integracja w Kotlinie Kłodzkiej

  • Data: Termin dowolny
  • Ilość dni: 4 dni
  • Transport: Autokar
  • Cena: 890 zł
Zarezerwuj

Formularz rezerwacyjny

Wciśnij pole Captcha
Dzień I:
Wyjazd z miejsca zbiórki  i przejazd na teren Kotliny Kłodzkiej, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg. 

Dzień II:
Po śniadaniu udamy się na punkt widokowy Szczeliniec Wielki i przejdziemy wśród niesamowitych formacji skalnych, a następnie spacer labiryntem wśród baśniowo ukształtowanego zespołu Błędnych Skał w Górach Stołowych. Po zwiedzaniu powrót do hotelu na obiadokolacje i nocleg. 

Dzień III:
Po śniadaniu, uciekniemy od cywilizacji i udamy się na 4 - godzinny spływ pontonowy rzeką Bardo.  Następnie przejazd do Kłodzka.  Centralną jego część stanowi ładny i dobrze utrzymany Rynek z okazałym Ratuszem, wysoką Kolumną Maryjną i kamienicami. Odwiedzimy między innymi niezwykle romantyczny  gotycki most na Młynówce, z pięknymi rzeźbami. To najstarszy most gotycki w Polsce! Zwiedzanie Twierdzy Kłodzko (korytarze kontrminowe lub górna część Twierdzy)Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień IV: 
Po  śniadaniu i wykwaterowaniu przejedziemy do Kompleksu Osówka, gdzie zwiedzimy tzw. podziemne miasto – dawny obóz pracy. Następnie zwiedzanie Zamku Książ w Wałbrzychu. Przespacerujemy się  Trasą Barokową, która przybliży nam historię zamku i jego mieszkańców. Zobaczymy bogato zdobione barokowe salony – dawne pokoje arystokratycznego Rodu Hochbergów. Odwiedzimy również tropikalną Palmiarnię. Po zakończeniu zwiedzania wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki i zakończenie wycieczki ok. północy.

Istnieje możliwość modyfikacji programu.
Kolejność odwiedzanych obiektów może ulec zmianie.


Cena: 890 zł za osobę przy udziale min 25 uczestników

W cenie 
- transport busem
- zakwaterowanie w pensjonacie/hotelu (pokoje 2-3 osobowe z łazienkami)
- wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
- opieka pilota
- ubezpieczenie NNW
- opłaty drogowe i podatek VAT

Dodatkowo płatne:
Programowe bilety wstępu i lokalni przewodnicy ok. 150 zł/os.

Opinie