Kotlina Kłodzka z Pragą

  • Data: Termin dowolny
  • Ilość dni: 4 dni
  • Transport: Autokar
  • Cena: 610 zł
Zarezerwuj

Formularz rezerwacyjny

Wciśnij pole Captcha

I Dzień:

Wyjazd z miejsca zbiórki i przejazd do Kompleksu Osówka. Tajemnicze Podziemne Miasto zwiedzimy z przewodnikiem. Pokonamy Trasę Ekstremalną, podczas której poznamy historię obiektu, przepłyniemy łodzią desantową oraz pokonamy  ekstremalny, zwieszony nad wodą chodnik poszukiwaczy skarbów. Następnie przejazd do ośrodka, obiadokolacja i nocleg.

II Dzień:

Po śniadaniu przejazd do Pragi. Na początek udamy się do zabytkowej część miasta: prawie 1000-letni kompleks pałacowy Hradczany z Katedrą św. Wita, Pałacem prezydenta, Zamkiem Królewskim, Skarbcem. Przespacerujemy się „Małą Stroną”, dzielnicą położoną na zboczach zamkowego wzgórza, do średniowiecznego Mostu Karola, wypełnionego barokowymi rzeźbami świętych. Chwila wolnego. Następnie przejdziemy labiryntem uliczek Starego Miasta Praskiego na Rynek Staromiejski, gdzie znajduje się Ratusz z zegarem „Orloy”, pomnik Jana Husa oraz jeden z największych placów Pragi - Plac Wacława. Przerwa na zakup pamiątek. Powrót do ośrodka, obiadokolacja i nocleg.

III Dzień:

Po śniadaniu przejazd do Adrspach i spacer po Skalnym Mieście – 3,5 kilometrowym szlaku. W trakcie spaceru będziemy podziwiać niesamowite skalne figury, oraz legendarny wodospad. Popłyniemy także w rejs łódką. Następnie odwiedzimy Kaplicę Czaszek w Czermnej i udamy się na spacer po parku zdrojowym w Kudowie-Zdrój aby spróbować wody zdrojowej. Na koniec w Dusznikach-Zdroju odwiedzimy Muzeum Papiernictwa, gdzie będziemy mieli okazję zapoznać się ze sztuką czerpania papieru. Powrót do ośrodka, obiadokolacja i nocleg.

IV Dzień

Po śniadaniu i wykwaterowaniu odwiedzimy Twierdzę Kłodzko, gdzie przejdziemy labiryntem wąskich korytarzy konturminowych. Następnie wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki i zakończenie wycieczki. 

 Cena: 610 zł przy udziale min. 40 uczestników

- transport komfortowym autokarem

- zakwaterowanie w ośrodku (pokoje wieloosobowe, wspólne łazienki)

- wyżywienie: śniadania i obiadokolacje

- opieka pilota

- bezpłatny udział opiekunów

- ubezpieczenie NNW i KL

-podatek VAT

Dodatkowo płatne: programowe bilety wstępu i lokalni przewodnicyOpinie