Paryż, EuropaPark, Barcelona z wypoczynkiem na Costa Brava

  • Ilość dni: 8 dni
  • Transport: Autokar
  • Cena: 1400 zł
Zarezerwuj

Formularz rezerwacyjny

Wciśnij pole Captcha

 

Dzień I: Wyjazd w kierunku Francji

Wyjazd z miejsca zbiórki w kierunku Francji o godz. 15:00. Nocny przejazd przez Niemcy.

 

Dzień II: Paryż

Przyjazd do centrum Paryża w godzinach porannych. Podczas zwiedzania zobaczymy Plac Trocadero, gdzie podziwiać będziemy symbol Paryża – wieżę Eiffla, Łuk Triumfalny, Pola Marsowe, czas wolny, dla chętnych wjazd na wieżę Eiffla. Po zwiedzaniu obiadokolacja, przejazd do hotelu metrem, zakwaterowanie i nocleg.

 

Dzień III: przejazd na Costa Brava

Po wczesnym śniadaniu i wykwaterowaniu wyjazd w kierunku Hiszpanii. Wieczorem przyjazd do hotelu w  Lloret de Mar na wybrzeżu Costa Brava, obiadokolacja, zakwaterowanie i nocleg.

 

Dzień IV: Barcelona

Po śniadaniu przejazd do Barcelony. Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od  zwiedzania słynnego parku Guell (zwiedzanie wnętrza), grodu zaprojektowanego przez Antonio Gaudiego. Następnie przejedziemy przez Passeig de Gracia, główną aleję XIX-wiecznej Barcelony, przy której stoją budowle Antoniego Gaudiego: Casa Mila i Casa Batllo. Z zewnątrz  zobaczymy również symboliczną Bazyliki św. Rodziny – Sagrada Familia. Następnie udamy się na zwiedzanie słynnego Stadionu Camp Nou – zwiedzimy jego wnętrze, klubową szatnię, trybuny i gniazdo komentatorów Na zakończenie wjedziemy na wzgórze Montjuic, z którego rozpościera się wspaniały widok na Barcelonę. Na szczycie zwiedzimy stadion olimpijski. Na zakończenie zatrzymamy się przy majestatycznym Placu Katalońskim i wychodzącej z niego promenady Rambla. Wieczorem wrócimy do hotelu na obiadokolację i nocleg.


Dzień V: Girona, Tossa de Mar

Po śniadaniu przejedziemy do Girony, aby zobaczyć katedrę z najszerszą nawą na świecie, Łaźnie arabskie, dzielnicę żydowską z licznymi zakręconymi i wąskimi uliczkami pomiędzy średniowiecznymi kamieniczkami oraz mur dzielący miasto. Następnie przejedziemy do miejscowości Tossa de Mar. Podczas spaceru po miasteczku nazywanym „błękitnym rajem” zobaczymy wznoszący się nad zatoką średniowieczny zamek, skaliste wybrzeże, starą dzielnicę Vila Vella, mury obronne z wieżami widokowymi oraz malowniczy port. Po południu wrócimy do hotelu, obiadokolacja, czas wolny – spacer po Lloret, nocleg.

 

Dzień VI: Odpoczynek na Costa Brava

Po śniadaniu  i wykwaterowaniu odpoczynek na plaży. Obiadokolacja. Wieczorny wyjazd. Nocny przejazd do Niemiec.

 

Dzień VII: Europa Park

Przyjazd do parku rozrywki Europa Park, największy tego rodzaju kompleks na terenie Niemiec, z licznymi atrakcjami m. in. 12 rollercoasterów, kolejki górskie, czy szybkie karuzele. Po dniu pełnym wrażeń ok. godz. 19:00 wyjazd w drogę powrotną do Polski. Nocny przejazd przez Niemcy.

W tym dniu wyżywienie we własnym zakresie na terenie parku.


Dzień VIII: Powrót

Dalszy przejazd, powrót do miejsca zbiórki ok. godz. 6:00, zakończenie wycieczki.


Cena:

1380 zł od osoby przy min. 44 uczestnikach 

Cena zawiera:

• opiekę pilota – przewodnika

• transport komfortowym autokarem

• opłaty drogowe i parkingowe

• zakwaterowanie w hotelu 3* Samba w Lloret (pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienkami), nocleg tranzytowy w Paryżu hotel 2*pokoje z łazienkami wspólnymi

• wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (oprócz pobytu w Europa Park)

• ubezpieczenie NNW i KL

• udział opiekunów

• podatek VAT

 

Dodatkowo płatne:

Bilety wstępu: Stadion Camp Nou, Europa Park, Park Guell, Wejście na Wieżę Eiffla, lokalny przewodnik, komunikacja metrem

Opinie