Brno, Wiedeń i Morawski Kras

  • Ilość dni: 3 dni
  • Transport: Autokar
  • Cena: 900 zł
Zarezerwuj

Formularz rezerwacyjny

Wciśnij pole Captcha

Dzień I

Wyjazd z miejsca zbiórki w Szczecinie o godz. 4:00. Przejazd do Brna. Zwiedzanie największego miasta na Morawach. W czasie zwiedzania zobaczymy dominującą nad miastem twierdzę  Špilberk, katedrę św. Piotra i Pawła, Stary Ratusz, Klasztor Kapucynów wraz z kryptami. Następnie przejazd do hostelu, zakwaterowanie, obiadokolacja nocleg.

Dzień II

Po śniadaniu przejedziemy do Wiednia. Na początek odwiedzimy kompleks pałacowo - ogrodowy Schönbrunn( spacer po ogrodach). Następnie przejedziemy Ringiem, by zobaczyć najważniejsze zabytki Wiednia i przespacerujemy się po Starym Mieście. Zobaczymy: pomnik Marii Teresy stojący między budynkami Muzeum Sztuk Pięknych i Muzeum Przyrodniczego, Kohlmarkt, Operę, Ratusz, Parlament, ulicę Graben, jedną z najelegantszych ulic Wiednia – Kärtnerstrasse oraz Plac i późnogotycką Katedra św. Szczepana. Krótki postój przy ciekawym architektonicznie budynku Hundertwasserhaus, wejście na Kahlenberg, następnie obiadokolacja, powrót do hostelu, nocleg.

 

Dzień III

Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd w kierunku jaskini Punkevní, zwiedzanie jaskini, rejs po podziemnej rzece Punkvy. Wyjazd w drogę powrotną. Po drodze przerwa na obiad we własnym zakresie. Powrót na miejsce zbiórki ok.  godz. 22:00, zakończenie imprezy.

 

Istnieje możliwość modyfikacji programu.

Kolejność odwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

Każdy uczestnik powinien posiadać paszport lub dowód osobisty.

 

 Cena: 900zł za osobę przy udziale min. 24 uczestników

 

W cenie:

- zakwaterowanie w hotelu (pokoje 2-3 osobowe z łazienkami)

- wyżywienie (śniadania i obiadokolacje)

- opieka pilota

- ubezpieczenie NNW i KL

- opłaty drogowe i podatek VAT
- składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 zł/os.

 

Dodatkowo płatne:

Programowe bilety wstępu i taksa klimatyczna, lokalni przewodnicy, komunikacja miejska: 10€ i 35 zł 

Opinie