Militarne Borne Sulinowo

  • Data: Termin dowolny
  • Ilość dni: 3 dni
  • Transport: Autokar
  • Cena: 450 zł
Zarezerwuj

Formularz rezerwacyjny

Wciśnij pole Captcha

Dzień I

Wyjazd o godz. 08:00. Przyjazd do Bornego Sulinowa, w drodze ustalenie regulaminu,  zakwaterowanie grupy w ośrodku turystycznym. Zwiedzanie Bornego Sulinowa –  cmentarz wojskowy, tankodrom i pojazdy wojskowe, izba muzealna. Przerwa na obiad o godz. 13:00. Po południu 14:30 wyjście z ośrodka na niezapomnianą atrakcję - wyprawa na dawne poligony bunkry – przejazd pojazdem wojskowym i zabawa w tzw. Pole minowe. Powrót na kolację 18:00, po przerwie wieczorna atrakcja gra terenowa „snajper”. Gra odbywa się częściowo po zmroku. Po zakończonych zabawach nocleg.

 

Dzień II

Pobudka, zaprawa poranna. Śniadanie godz. 8:00. Po śniadaniu 9:00 wybierzemy się na wycieczkę kajakową po jez. Pile w 2 grupach  na zmianę z grupą rowerową. (Czas trwania wycieczki kajakowo - rowerowej ok. 4 h). Obiad o godz. 13:00. Od 15:00 popołudniowy zwiad po Bornem Sulinowie z zadaniami do wykonania. Przygotowanie zadań do wieczornych podchodów. Kolacja o godz. 18:00. Po kolacji podchody, podsumowanie zwiadu przy ognisku z pieczeniem kiełbasek. Po zakończonych zabawach nocleg.

 

Dzień III

Pobudka, zaprawa poranna. Śniadanie godz. 8:00. Wykwaterowanie. 10:00 – 13:00 Rywalizacja sportowa w różnych dyscyplinach na plaży (siatkówka, bule, strzelnica). Obiad i podsumowanie zielonej szkoły – wręczenie nagród oraz pamiątkowych dyplomów dla każdego z uczestników. Wyjazd w drogę powrotną o ok. godz. 15. Przyjazd do miejsca zbiórki ok. godz. 17:00.


Cena:

450 zł od osoby przy 40 udziale min. 40-45 uczestników

 W cenie:

- przejazd autokarem

- opieka animatorów

- 2 noclegi w ośrodku wypoczynkowym

- zajęcia z animatorami : gry terenowe, zajęcia z survivalu

-  wycieczka rowerowa, wycieczka kajakowa z ratownikiem, przejazdy pojazdem wojskowym, wejście na strzelnice, zajęcia sportowe

- ubezpieczenie NNW

- podatek VAT 


Opinie