Berlin i Poczdam

  • Data: Termin dowolny
  • Ilość dni: 2 dni
  • Transport: Autokar
  • Cena: 425 zł
Zarezerwuj

Formularz rezerwacyjny

Wciśnij pole Captcha

Dzień I

Wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 7:00 i przejazd do Poczdamu, gdzie zwiedzimy Ogród Biosfery. W ogromnej szklarni oddającej atmosferę tropikalnego lasu, można podziwiać nie tylko egzotyczne rośliny, ale także zwierzęta: gady, ptaki i motyle. Następnie przejazd do Berlina. Przerwa na posiłek i zwiedzanie Muzeum Historii Naturalnej, gdzie podziwiać można m.in. ogromny szkielet brachiozaura (zwiedzanie z audio-guidami w języku polskim). Po zwiedzaniu kolacja, przejazd do hostelu/schroniska młodzieżowego, zakwaterowanie i nocleg.

 

Dzień II

Po śniadaniu i wykwaterowaniu zwiedzanie Historii Medycyny Charite, które ukazuje m.in. anatomię człowieka i wpływ chorób na różne części ciała. Następnie czas na posiłek i wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki ok. godz. 16:00. Zakończenie wycieczki.

 

Istnieje możliwość modyfikacji programu, a także możliwość wpisania do programu dodatkowo zwiedzania Poczdamu i/lub Berlina bez dodatkowych kosztów:

 

Poczdam: spacer deptakiem oraz po Dzielnicy Holenderskiej, Aleksandrówka.

 

Berlin: przejazd przez dzielnicę Mitte ze słynną Aleją pod Lipami, następnie zatrzymamy się przy siedzibie parlamentu Reichstagu i Bramie Brandenburskiej i dalej przespacerujemy się do Placu Poczdamskiego z Sony Center . Kolejno zatrzymamy się przy Placu Aleksandra z Ratuszem, Wieżą Telewizyjną i Fontanną Neptuna. Wejdziemy także na punkt widokowy w Futurium, czyli Muzeum Przyszłości. Możliwość zrobienia zakupów w sklepie firmowym czekolady Ritter Sport.

 

Kolejność odwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

Każdy uczestnik powinien posiadać paszport lub dowód osobisty.

 

Cena:

425 zł za osobę przy udziale min. 45 uczestników płatnych

 

W cenie:

- transport komfortowym autokarem

- zakwaterowanie w hostelu (pokoje wieloosobowe, wspólne łazienki)

- wyżywienie: śniadanie, kolacja, 2 obiady

- opieka pilota

- bezpłatny udział 2 opiekunów

- ubezpieczenie NNW i KL

- opłaty drogowe i podatek VAT

 

Dodatkowo płatne:

Programowe bilety wstępu: 10€

Opinie