menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Karkonosze - tropem liczyrzepy

Miejsce:Karkonosze
Termin:dowolny
Liczba dni:4
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:Szczecin
Cena:415zł
Dzień I

Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych o godz. 6:00. Przejazd do Szklarskiej Poręby. Przyjazd po południu. Zwiedzanie rozpoczniemy od spaceru do wodospadu Szklarki, następnie zatrzymamy się w centrum - chwila czasu wolnego, możliwość zakupu górskich pamiątek, następnie przejazd do Karpacza, zakwaterowanie, obiadokolacja, wieczorny spacer po Karpaczu, nocleg.


Dzień II

Po śniadaniu przejedziemy do Jeleniej Górze Sobieszowa, skąd udamy się na zwiedzanie Zamku Chojnik. Z góry rozciąga się przepiękna panorama na Kotlinę Jeleniogórską. Następnie przejedziemy do Cieplic Zdrój, gdzie przespacerujemy się po parku zdrojowym. Na zakończenie udam się do cieplickich term, gdzie będziemy mogli bawić się w parku wodnym (pobyt 2-godzinny). W godzinach wieczornych wrócimy do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.


Dzień III

Po śniadaniu górskim szlakiem razem z przewodnikiem wjedziemy na Kopę skąd udamy się na najwyższy szczyt Sudetów - Śnieżkę. Do Karpacza wrócimy malowniczym szlakiem górskim przez najpiękniejsze schroniska Strzechę Akademicką i Samotnię. W drodze powrotnej zwiedzimy świątynię Wang, drewniany kościół sprowadzony z południowej Norwegii. Po południu powrót do ośrodka obiadokolacja i po chwili odpoczynku wyjście na tor saneczkowy - KOLOROWA. Wieczorem powrót do ośrodka, nocleg.


Dzień IV

Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejedziemy do miejscowości Kowary, gdzie zwiedzimy Park Miniatur Dolnego Śląska oraz Podziemną Trasę Turystyczną Kowarskiej Kopalni Uranu Liczyrzepa. Po zwiedzaniu wyruszymy w drogę powrotną. W trasie zatrzymamy się w Świebodzinie, gdzie z bliska przyjrzymy się pomnikowi Jezusa Chrystusa Króla. Przejazd na miejsce zbiórki. Zakończenie wycieczki ok. godz. 22.

Istnieje możliwość modyfikacji programu.

Cena:

415 zł od osoby przy 45 uczestnikach

Cena zawiera:

-opiekę pilota

-transport autokarem

-opłaty drogowe i parkingowe

-ubezpieczenie NNW

-3 noclegi w pensjonacie/ośrodku, w pokojach 3-6 osobowych z łazienką

-wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje

-przewodnika górskiego

-udział opiekunów gratis

-podatek VAT


Dodatkowo płatne:

Obiad w drodze powrotnej - 20 zł

Programowe bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 100 zł/os.


Rynna saneczkowa:

Bilet jednoprzejazdowy - 9 zł

Bilet dwuprzejazdowy - 16 zł

Karnet 5 przejazdów - 35 zł

Karnet 10 przejazdów - 55 zł


Alpine Coaster:

Bilet jednoprzejazdowy - 9 zł

Bilet dwuprzejazdowy - 16 zł

Karnet 5 przejazdów - 35 zł

Karnet 10 przejazdów - 55 zł