menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Berlin

Miejsce:Zwiedzanie
Termin:dowolny
Liczba dni:1
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:miejsce zbiórki
Cena:100zł

Międzyrzecz i Międzyrzecki Rejon Umocnień

Ramowy program wycieczki:

Wyjazd z miejsca zbiórki i przejazd do Berlina. Zwiedzanie stolicy Niemiec rozpoczniemy od przejazdu przez dzielnicę Mitte ze słynną Aleją pod Lipami, następnie zatrzymamy się przy siedzibie parlamentu ? Reichstagu (w miarę dostępności możliwość wejścia na kopułę po wcześniejszej rezerwacji). Przejdziemy do Bramy Brandenburskiej i dalej przespacerujemy się do Placu Poczdamskiego z Checkpoint Charlie i fragmentem muru berlińskiego. Kolejno zatrzymamy się przy Placu Aleksandra z Ratuszem, Wieżą Telewizyjną i Fontanną Neptuna. Na koniec zobaczymy Katedrę i zwiedzimy tzw. Humboldt Box przy Placu Królewskim ? wystawa prezentująca postępy rekonstrukcji Zamku Królewskiego, powstającego na powrót w Berlinie ? największej inwestycji Berlina. W międzyczasie chwila przerwy. Odwiedzimy również jedną z poniższych atrakcji (do wyboru):

-Dowolne muzeum na Wyspie Muzealnej (Pergamonu lub Egipskie) ? 12 Euro

-Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds ? 14,50 Euro

-Rejs po Sprewie ? ok. 12 Euro

-Muzeum Historii Naturalnej ? z ponad 30 milionów eksponatów zoologicznych, botanicznych, paleontologicznych np. największy na świecie zrekonstruowany szkielet branchiozaura ? 5 euro

-Aqua Dom Sea Life ? oceanarium, w którym można nawet dotknąć morskich stworzeń oraz zjechać ? 11,50 Euro (rejestracja online)

Istnieje możliwość modyfikacji programu.

Kolejność odwiedzanych obiektów może ulec zmianie

Każdy uczestnik musi posiadać przy sobie dowód osobisty lub paszport.

Cena:

100 zł za osobę przy udziale min. 45 uczestników