menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Kaszubskie Widoki z Trójmiastem i Malborkiem

Miejsce:zwiedzanie
Termin:dowolny
Liczba dni:3
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:miejsce zbiórki
Cena:395 zł*

Kaszubskie Widoki z Trójmiastem i Malborkiem

Ramowy program wycieczki:


Dzień I: KASZUBY (Łubiana i Szymbark)
Wyjazd z miejsca zbiórki ok. godz.6:00.do Łubiany do Fabryki Porcelany, gdzie zapoznamy się z procesem powstania porcelany. Następnie przyjazd do Szymbarku, gdzie zobaczymy kaszubskie atrakcje m. in. dom do góry nogami, najdłuższą deskę świata, Dom Sybiraka, czy bunkier Gryfa Pomorskiego. Po zwiedzaniu przejazd do Gdańska, obiadokolacja, zakwaterowanie w hostelu, nocleg.

Dzień II: TRÓJMIASTO- Gdańsk, Gdynia
Po śniadaniu przejazd do Gdańska, zwiedzanie rozpoczniemy od Starego Miasta. Przespacerujemy się Drogą Królewską po drodze oglądając Ratusz Staromiejski, Dwór Artusa, Katedrę Mariacką, Fontannę Neptuna, Złotą Kamienicę, kolumnę meteorologiczną Fahrenheita i słynny Żuraw. Po zwiedzaniu przerwa na zakup pamiątek, następnie przejazd do Gdyni, gdzie zwiedzimy Akwarium Gdyńskie LUB Centrum Nauki Eksperyment(do wyboru), skrywające ciekawe okazy ryb mieniące się paletą kolorów. Przespacerujemy się po Skwerze Kościuszki podziwiając statki Dar Młodzieży i ORP Błyskawica. Po zwiedzaniu obiadokolacja i powrót do hostelu, nocleg.

Dzień III: Gdańsk i Malbork
Po śniadaniu i wykwaterowaniu zwiedzimy Stadion piłkarski, następnie przejedziemy do Malborka, gdzie zwiedzimy największy zamek dawnego Zakonu Krzyżackiego. Po zwiedzaniu wyjazd w drogę powrotną. W drodze przerwa na obiad. Przyjazd na miejsce zbiórki ok. godz. 22:00.

Istnieje możliwość modyfikacji programu. Kolejność odwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

OPCJONALNE-wycieczka 4 dniowa
Dzień IV:TRÓJMIASTO-Gdańsk, Sopot
Po śniadaniu odwiedzimy Hewelianum - łącząc przyjemne z pożytecznym wykonamy ciekawe doświadczenia poznając prawa fizyki oraz ciekawostki z dziedziny historii i geografii. Dzięki interaktywnym wystawom przekonamy się że nauka może być zabawna. Następnie przejedziemy na Westerplatte, gdzie przespacerujemy się pod Pomnik Obrońców Wybrzeża. Na szlaku oprócz ruin obiektów militarnych obejrzymy wystawę plenerową przygotowaną przez Muzeum II Wojny Światowej ?Westerplatte: Kurort ? Bastion ? Symbol?. Kolejno przyjedziemy do Sopotu, gdzie przespacerujemy się ulicą Monte Cassino, na której stoi Krzywy domek, zabytkowe kamienice i stylowe kawiarnie. Dalej dojdziemy do najdłuższego drewnianego molo w Europie. Po przerwie obiadokolacja i powrót do hostelu, nocleg.

Cena wersja 3 dni: 395 zł za osobę przy udziale min. 45 uczestników

OPCJA WERSJI 4-DNIOWEJ 515 zł przy 45 uczestnikach

Cena zawiera:

- opiekę pilota
- transport komfortowym autokarem
- opłaty parkingowe i drogowe
- nocleg w hostelu w pokojach kilkuosobowych z łazienkami na korytarzu
- wyżywienie: obiadokolacja, śniadania, obiadokolacja

- ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera:
- biletów wstępu i lokalnych przewodników ? ok. 90 zł/os.
- obiad w drodze powrotnej 20 zł/os.

Kontakt:Anna Szadokierska, tel. 91/4210663, kom. 516 003 666, e-mail: info@anawatour.pl