menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Lazurowe Wybrzeże | 5 dni

Miejsce:LAZUROWE WYBRZEŻE I KRÓLEWSKIE M
Termin:dowolny
Liczba dni:5
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:Szczecin
Cena:0000

          Prowansalska kraina lawendy wypełniona jest zapachami i niekończącym się słońcem. Cannes, Nicea czy Monte Carlo, to tylko część atrakcji jakie oferuje Lazurowe Wybrzeże. Rozkoszuj się błękitem morza i egzotycznymi gatunkami roślin. Sprawdź czy lubisz wypoczywać na francuskiej plaży. 

Ramowy program wycieczki:

Dzień I Nicea

Wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 4:00 i transfer na lotnisko. Odprawa i wylot o godz. 10:55 i przylot do Nicei o godz. 13:10. Po przylocie przejazd do hotelu w, zakwaterowanie, czas wolny, spacer po miasteczku. Ok. godz. 18 obiadokolacja. Nocleg.

Dzień II - Cannes

Po śniadaniu wyruszymy na wycieczkę do filmowego miasta Cannes, gdzie przespacerujemy się Aleją Gwiazd i z bliska obejrzymy Pałac Festiwalowy. Następnie wejdziemy na wzgórza okalające miasto, skąd rozciąga są przepiękna panorama wybrzeża z charakterystycznym portem i luksusowymi jachtami. Następnie przejazd do Antibes ? spacer promenadą, dla chętnych zwiedzanie muzeum Picassa, spacer po rynku prowansalskim. Po południu powrót do hotelu, obiadokolacja ok. godz. 18. Nocleg.

Dzień III - Plażowanie

Po śniadaniu czas wolny na plażowanie, kąpiele wodne, spacery. W godzinach wieczornych obiadokolacja. Czas wolny, nocleg.

Dzień IV - Królewskie Monaco i atrakcje Monte Carlo

Po śniadaniu wycieczka do Monaco, poznamy luksusową dzielnicę Monte Carlo. Zobaczymy również zmianę warty przed Pałacem Książęcym i będziemy podziwiać niezwykłe okazy kolorowych ryb ? małych i dużych w Oceanarium. Po południu przejedziemy do Eze, gdzie spacerować będziemy tajemniczymi uliczkami miasta i alejami ogrodu botanicznego Jardin Exotic. Na zakończenie odwiedzimy fabrykę perfum Galimard FRAGONALD, gdzie chętni będą mogli kupić perfumy, mydełka czy inne wyjątkowe kosmetyki. Następnie przejazd na zwiedzanie Nicei, zobaczymy m. in. Zamkowe Wzgórza, Promenadę Anglików, Park Phoenix. Po zwiedzaniu wieczorem powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja ok. godz. 19, czas wolny. Nocleg.

Dzień V - W drodze powrotnej

Po śniadaniu i wykwaterowaniu czas wolny. Wyjazd o godz. 14:00. Przejazd na lotnisko odprawa i wylot o godz. 17:00. Przylot do Berlina o godz. 19:00. Powrót do Kalisza ok. godz. 23:30. Zakończenie wycieczki.

Uczestnik musi posiadać paszport lub dowód osobisty!

Istnieje możliwość modyfikacji programu.

Cena:

Istnieje możliwość modyfikacji programu.

Kolejność odwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

Każdy uczestnik powinien posiadać paszport lub dowód osobisty.

Cena zawiera:

  • przelot w dwie strony z bagażem podręcznym
  • transfery na lotniska i z lotnisk
  • transport podczas realizacji programu zwiedzania 
  • zakwaterowanie w hotelu (pokoje 2-3 osobowe z łazienkami) La Residence w Juan les Pins
  • wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
  • opieka pilota ubezpieczenie NNW i KL podatek VAT

Dodatkowo płatne:

Programowe bilety wstępu i lokalni przewodnicy: 40 Euro/os.