menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Wrocław, Książ, Duszniki Zdrój

Miejsce:Wrocław, Książ, Duszniki Zdrój
Termin:dowolny
Liczba dni:3
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:miejsce zbiórki
Cena:390 zł

 Wrocław, Książ, Duszniki Zdrój

 

Termin:
 
 
Ramowy program wycieczki:
 
Dzień I ? Wrocław
Wyjazd z miejsca zbiórki spod Zespołu Szkół Publicznych w Białuniu ul. Sielankowa ok. godz. 05:00. Przejazd do Wrocławia. Po przyjeździe do Wrocławia około południa zwiedzanie rozpoczniemy od Panoramy Racławickiej. Następnie Stary Rynek i jego okolice: Ratusz, kamienice ?Jaś? i ?Małgosia?, Ulica Jatki, Plac Solny, Ostrów Tumski z najważniejszymi zabytkami oraz poszukamy krasnali ukrywających się wśród ulicznych zaułków. Następnie zwiedzimy Halę Stulecia wraz z Pergolą. Po zwiedzaniu obiadokolacja. W godzinach wieczornych przejedziemy do miejsca zakwaterowania. Po zmierzchu wrócimy w okolice Hali Stulecia by podziwiać zapierający dech w piersiach pokaz światło-dźwięk nowoczesnej fontanny wrocławskiej. Około 22 powrót do miejsca zakwaterowania, nocleg.
Dzień II ? Książ
Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd w okolice Wałbrzycha. Zwiedzimy jeden z symboli Dolnego Śląska - Zamek Książ, zwiedzimy jego wnętrza, spacerując trasą barokową. Następnie przejedziemy do Duszników ? Zdroju i zwiedzimy Muzeum Papiernictwa oraz weźmiemy udział w pokazie czerpania papieru. Po warsztatach przejedziemy do centrum Duszników, gdzie przespacerujemy się po parku zdrojowym z Dworkiem Chopina. Następnie przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.
Dzień III ? Wrocław
Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejdziemy się zawiłymi dróżkami wśród Błędnych Skał, co przysporzy nam wielu wrażeń i śmiechu. Następnie pójdziemy także zobaczyć najwyższy Szczyt Gór Stołowych ? Szczeliniec Wielki i podziwiać panoramę z wysokości ok 1 km n. p. m. Po zwiedzaniu fragmentu Parku Narodowego Gór Stołowych, wyjedziemy w drogę powrotną do Białunia. Obiad na trasie we własnym zakresie. Powrót w miejsce zbiórki w godzinach wieczornych. Zakończenie wycieczki.
Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.
Istnieje możliwość modyfikacji programu.
 
Cena:
390 zł od osoby przy 44 uczestnikach pełnopłatnych
Cena zawiera:
  • opiekę pilota
  • przewodnika górskiego
  • transport komfortowym autokarem kl. LUX (video / DVD, barek, klimatyzacja, rozkładane fotele)
  • opłaty parkingowe i drogowe
  • 2 noclegi w pokojach 2, 3, 4, 6 ? osobowych
  • wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje
  • ubezpieczenie NNW
  • opiekunowie ? 4 osoby
  • bilety wstępu
  • podatek VAT
 
kontakt: Małgorzata Pętkowska
tel. 91 421 06 63/ 516 003 666
e-mail: malgorzata.petkowska@anawatour.pl