menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Zielona szkoła - Borne Sulinowo

Miejsce:Borne Sulinowo
Termin:dowolny
Liczba dni:3
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:Szczecin
Cena:485 zł
 
 
Zielona Szkoła - Borne Sulinowo 
Termin: dowolny
 
Ramowy program wycieczki:
 
Dzień I
 
Wyjazd z miejsca zbiórki w Szczecinie o godz. 8:00 i przejazd do Bornego Sulinowa. W drodze – ustalenie regulaminu. Po przyjeździe – zakwaterowanie w ośrodku. Po chwili przerwy wybierzemy się na wycieczkę rowerową z przewodnikiem po zakątkach Bornego Sulinowa (podział na 2 grupy). Zobaczymy najciekawsze miejsca oraz poznamy tajemniczą historię miasteczka. W przerwie obiad. Po obiedzie olimpiada sportowa – turniej piłki nożnej, turniej siatkówki i inne. Wieczorem kolacja, a następnie do wyboru: 1) tematyczna dyskoteka integracyjna, w stylu hawajskim, militarnym lub bal odwróconych par / lub 2) extremalne podchody z survivalowymi zadaniami do wykonania. Po zakończonych zabawach nocleg.
 
Dzień II
 
Pobudka, zaprawa poranna. Po śniadaniu lekcje survivalowe. Lekcja rozstawiania namiotu, posługiwania się kompasem i rozpoznawania kierunków świata w praktyce, budowa kompasu, wiedza o lesie (zamieszkujących go zwierzętach, roślinach), lekcja pierwszej pomocy i wzywanie pomocy, czytanie mapy itp. Chwila przerwy. Po przerwie czeka nas niezapomniana atrakcja - wyprawa na dawne poligony i bunkry pojazdem wojskowym z byłym komandosem. Następnie ognisko z kiełbaskami. Podchody z survivalowymi zadaniami do wykonania, chwila przerwy, atrakcja do wyboru: „wieczór strachów”, uczestnicy będą musieli pokonać mrożącą krew w żyłach ścieżkę duchów weteranów wojennych / lub gra terenowa „snajper”. Każda gier odbywa się w ciemności. Po zakończonych zabawach – cisza nocna i nocleg.
 
Dzień III
 
Pobudka, zaprawa poranna. Po śniadaniu wykwaterowanie, następnie podsumowanie zielonej szkoły – wręczenie nagród oraz pamiątkowych dyplomów dla każdego z uczestników. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do miejsca zbiórki ok. godz. 15:00.
 
Jest możliwość zorganizowania zabawy w Paintball – koszt 45-60 zł/os. (w zależności od ilości kulek i wyposażenia).
 
Istnieje możliwość modyfikacji programu.
 
Cena:
 
485 zł za osobę przy udziale min. 25 uczestników
 
W cenie:
 
- transport komfortowym autokarem
- opiekę animatorów
- 2 noclegi w ośrodku wypoczynkowym
- wyżywienie : śniadania, obiad i kolacje, ognisko z kiełbaskami
- zajęcia: animacyjne, survivalowe, dyskoteka, wieczorne zajęcia
- atrakcje: wycieczka rowerowa, przejazd pojazdem wojskowym
- bezpłatny udział 2 opiekunów
- ubezpieczenie NNW
- podatek VAT