menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Zielona szkoła w Czaplinku

Miejsce:Czaplinek
Termin:dowolny
Liczba dni:3
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:Szczecin
Cena:445 zł
 
 
Zielona szkoła w Czaplinku
Termin: dowolny
 
Ramowy program wycieczki:
 
Dzień I
 
Wyjazd z miejsca zbiórki i przejazd do Czaplinka. Po drodze ustalenie regulaminu. Przyjazd do Czaplinka, zakwaterowanie grupy w ośrodku turystycznym, zajęcia sportowe (turniej piłki nożnej, turniej siatkówki) lub zajęcia animacyjne na plaży. Odpoczynek. Bieg zadaniowy przez Czaplinek – rywalizacja drużynowa. Obiadokolacja, a następnie wieczór z atrakcjami do wyboru: „wieczór strachów”, uczestnicy będą musieli pokonać ścieżkę duchów leśnych/ lub gra terenowa „snajper”. Każda z gier odbywa się po zmroku i pod opieką animatorów. Po zakończonych zabawach nocleg.
 
Dzień II
 
Poranna zaprawa, śniadanie, program survivalowy połączony z zajęciami udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia terenowe w lesie – cykl zadań związanych z techniką przetrwania w lesie, zajęcia z orientacji w terenie – gra terenowa z pomiarem czasu, powrót do ośrodka. Wycieczka w czasie do Sławogrodu. Zwiedzanie grodziska (chaty przodków, chata kowala, miejsca tortur, małe zoo) oraz historyczne gry i zabawy: stara skandynawska gra Kubby, chodzenie na szczudłach, przeciąganie liny, rzut oszczepem i toporkiem, strzelanie z łuku, poszukiwania magicznego grzyba, pokazy w kuźni). Powrót do ośrodka, kolacja, dyskoteka z zabawą w „you can dance”, nocleg.
 
Dzień III
 
Śniadanie i wykwaterowanie, podsumowanie zielonej szkoły, rozdanie pamiątkowych dyplomów. Następnie zwiedzanie i odkrywanie tajemnic zamku Drahim – historia na wesoło. Na zakończenie wspólne ognisko z kiełbaskami. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót na miejsce zbiórki ok. godz. 16:00.
 
Istnieje możliwość modyfikacji programu.
 
Cena:
 
445 zł za osobę przy udziale min. 25 uczestników
 
Cena zawiera:
- transport komfortowym autokarem
- opiekę animatorów
- noclegi w ośrodku wypoczynkowym
- wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja, ognisko z pieczeniem kiełbasek
- zajęcia: animacyjne, survivalowe, dyskoteka, wieczorne zajęcia integracyjne
- atrakcje: zabawy średniowieczne i zwiedzanie Zamku Drahim, zajęcia w grodzisku Sławogród
- bezpłatny udział 2 opiekunów
- ubezpieczenie NNW
- podatek VAT