menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Zielona szkoła nad morzem- Międzywodzie

Miejsce:Międzywodzie
Termin:dowolny
Liczba dni:4
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:Szczecin
Cena:495 zł
 
Zielona Szkoła w Międzywodziu
Termin: maj/czerwiec 2017
 
Ramowy program wycieczki:
 
Dzień I
 
Wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 8:00 i przejazd do Międzywodzia. Zakwaterowanie grupy w ośrodku turystycznym, zajęcia wprowadzające – ustalenie regulaminu. Olimpiada sportowa i konkurencje drużynowe, wyłonienie najlepszych sportowców w kilku konkurencjach, wręczenie nagród. Po południu spacer nad morze z kijkami – nordic walking i zajęcia animacyjne na plaży. Obiadokolacja. Na zakończenie dnia ognisko z kiełbaskami, a następnie wieczór z atrakcjami do wyboru: „wieczór strachów”, uczestnicy będą musieli pokonać ścieżkę duchów leśnych/ lub gra terenowa „snajper”. Każda z gier odbywa się po zmroku i pod opieką animatorów. Po zakończonych zabawach nocleg.
 
Dzień II
 
Po śniadaniu udamy się na wycieczkę rowerową po najbliższej okolicy. Przygotowania do neptunaliów. Po śniadaniu program survivalowy połączony z zajęciami udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia terenowe w lesie – cykl zadań związanych z techniką przetrwania w lesie, zajęcia z orientacji w terenie – gra terenowa z pomiarem czasu. Obiadokolacja. Następnie Neptunalia na plaży. Nocleg.
 
Dzień III
 
Po śniadaniu i wykwaterowaniu podsumowanie i rozdanie pamiątkowych dyplomów. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki ok. godz. 14:00.
 
Istnieje możliwość modyfikacji programu
 
Cena:
 
495 zł za osobę przy udziale min 25 uczestników.
 
Cena zawiera:
 
- transport komfortowym autokarem
- zakwaterowanie w ośrodku
- wyżywienie: śniadania, obiadokolacje, ognisko z kiełbaskami
- opieka animatorów
- zajęcia: animacyjne, survivalowe, wieczorne zajęcia integracyjne
- atrakcje: rowery, nordic walking
- bezpłatny udział 2 opiekunów
- ubezpieczenie NNW
- podatek VAT