menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Poznaj Poznań

Miejsce:Polska
Termin:dowolny
Liczba dni:2
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:dowolny
Cena:249,00

Poznaj Poznań

Ramowy program:


I Dzień:
 
Wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 7:00. Przyjazd do Puszczykowa. Odwiedzając Pracownię Literacką Arkadego Fiedlera, będziemy mogli przenieść się w egzotyczne rejony Amazonii czy Madagaskaru. Następnie przejedziemy do Poznania. Zwiedzanie stolicy Wielkopolski rozpoczniemy od Ostrowa Tumskiego z katedrą NMP, następnie przejedziemy na Stary Rynek – gdzie zobaczymy słynny ratusz z koziołkami, kościół Franciszkanów, kościół farny. Po południu odpoczniemy w najnowocześniejszym parku wodnym – Termach Maltańskich lub w Centrum Rekreacyjnym Malta Ski, gdzie każdy będzie mógł wybrać atrakcje dla siebie. Alternatywnie możliwość uczestnictwa w wybranym spektaklu w teatrze. W godzinach wieczornych przyjedziemy do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja. Nocleg.
 
II Dzień:
 
Po śniadaniu i wykwaterowaniu wizyta w tropikalnej Palmiarni. Na zakończenie pobytu w Poznaniu chwila przerwy w centrum handlowym Stary Browar, charakteryzującym się ciekawą architekturą lub/i w Ikei. Następnie przejazd do Kórnika. Zwiedzimy zamek w stylu angielskiego gotyku oraz park z arboretum, jednym z najbogatszych w Europie, w którym rośnie ponad 3 tys. gatunków i odmian drzew, krzewów. Późnym popołudniem wyjedziemy w drogę powrotną do miejsca zbiórki. Zakończenie wycieczki ok. godz. 21.
 
Cena:
 
249 zł od osoby przy 45 uczestnikach pełnopłatnych
265 zł od osoby przy 40 uczestnikach pełnopłatnych
278 zł od osoby przy 35 uczestnikach pełnopłatnych
305 zł od osoby przy 30 uczestnikach pełnopłatnych
 
Cena zawiera:
  • opiekę pilota
  • transport komfortowym autokarem
  • opłaty drogowe i parkingowe
  • 1 nocleg w pokojach 2-3 os. z łazienkami
  • wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja
  • ubezpieczenie NNW
  • podatek VAT
Dodatkowo płatne: 
Bilety wstępu wraz z przewodnikami oraz przewodnik w Poznaniu: Puszczykowo 10 zł, Termy Maltańskie 22 zł/2 godz., Malta Ski od 7 zł, Palmiarnia 7 zł, Kórnik 15 zł, spektakl w teatrze wg aktualnego repertuaru.