menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Słoneczna Barcelona i wybrzeże Costa Brava

Miejsce:Hiszpania
Termin:dowolny
Liczba dni:5
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:dowolny
Cena:1920,00

 Ramowy program wycieczki:


Dzień I:
 
Zbiórka uczestników wycieczki, przejazd na lotnisko do Berlina. Wylot o godz. 6:25. Przelot samolotem do Barcelony o godz. 9:00. Po wylądowaniu przejazd do hotelu na wybrzeżu Costa Brava - Lloret de Mar/Callela, pozostawienie bagaży i odpoczynek przy hotelowym basenie lub na plażę. Po południu zakwaterowanie od godz. 15. Obiadokolacja bufetowa od godz. 19:00, czas wolny, nocleg.
 
Dzień II: Barcelona
 
Śniadanie bufetowe od godziny 8:00. Odpoczynek przy basenie/ spacer po plaży. Około 13:00 obiad bufetowy, a po nim o godz. 14:00 wyjazd na zwiedzanie stolicy Katalonii. Rozpoczniemy od pełnej budowli średniowiecznych Dzielnicy Gotyckiej z Katedrą św. Eulalii, w krużgankach której pasą się gęsi. Dojdziemy do majestatycznego Placu Katalońskiego i wychodzącej z niego promenady La Rambla. Przejdziemy do kolumny Kolumba i portu, chętni udadzą się na zwiedzanie Akwarium, jedno z największych muzeów oceanograficznych świata z 80-metrowym tunelem wśród rekinów i płaszczek. Po zwiedzaniu kolacja bufetowa, a następnie przejazd autokarem po Passeig de Gracia, głównej alei XIX-wiecznej Barcelony, przy której stoją budowle Antoniego Gaudiego: Casa Mila i Casa Batllo. Dalej przejedziemy na Plac Espania, gdzie odbywają się spektakle grającej fontanny ? gra światła i dźwięku. Późnym wieczorem ok. 23:30 powrót do hotelu, nocleg.

Dzień III: Barcelona
 
Śniadanie bufetowe od godziny 8:00. O godzinie 9:00 wyjazd do Barcelony. Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od zwiedzania stadionu Camp Nou oraz wzgórza Montjuic ze stadionem olimpijskim. Następnie zwiedzimy z zewnątrz symboliczną Bazylikę św. Rodziny ? Sagrada Familia. Przerwa na obiad we własnym zakresie i czas wolny. Po przerwie zwiedzimy ogrody Parku Guell. Wieczorem ok. godz. 19:00 powrót do hotelu, kolacja bufetowa, wieczorny spacer, nocleg.
 
Dzień IV: Figures i Girona
 
Śniadanie bufetowe od godziny 8:00. O godzinie 9:00 wyjazd do Figueres, gdzie znajduje się Muzeum Salvadora Dali. To właśnie w tej miejscowości żył i tworzył jeden z najbardziej znanych artystów surrealizmu. Tu także, w wieży, gdzie mieszkał, został pochowany. Następnie przejedziemy do Girony, aby zobaczyć katedrę z najszerszą nawą na świecie, łaźnie arabskie, dzielnicę żydowską z licznymi zakręconymi i wąskimi uliczkami pomiędzy średniowiecznymi kamieniczkami oraz mur dzielący miasto. Na miejscu zjemy również obiad. W godzinach popołudniowych wrócimy do hotelu. Po powrocie czas wolny na odpoczynek, kolacja bufetowa od godz. 19:00 i nocleg.
 
Dzień V: Powrót
 
Śniadanie bufetowe od godziny 8:00, wykwaterowanie do godz. 10:00, wyjazd na lotnisko o godz. 13:00. Odprawa paszportowo ? biletowa, wylot samolotu do Berlina 16:30. Przylot do Berlina 19:05. Przyjazd do miejsca zbiórki ok. 22:30, zakończenie wycieczki.
 
Istnieje możliwość modyfikacji programu.

Uczestnik musi posiadać paszport lub dowód osobisty!
 
 
Cena:
 
2350 zł od osoby przy min. 30 uczestnikach
2390 zł od osoby przy min. 20 uczestnikach

 
Cena zawiera:
  • opiekę pilota ? przewodnika
  • transport busem w Hiszpanii podczas
    zwiedzania
  • 4 noclegi w pokojach 2 ? , 3 ? osobowych z łazienkami w hotelu **/***
  • przelot na trasie Berlin ? Barcelona ? Berlin z bagażem podręcznym
  • wyżywienie: 4 śniadania, 3 obiadokolacje, 1 obiad w II dniu wyciwczki
  • ubezpieczenie NNW i KL
  • podatek VAT
 
 
Dodatkowo płatne:
 
taksa klimatyczna ? 2 ?/doba
bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: Stadion Camp Nou ok.25 Euro/os., Sagrada de Familia ok. 20 Euro, Akwarium ok. 20 Euro, Muzeum Salvadora Dali ok. 11 Euro, Park Guel 8 Euro
 napoje do obiadokolacji: woda ? 2 Euro, wino ? 3 Euro
bagaż rejestrowany na przeloty samolotem: 325 zł bagaż do 20 kilogramów, 240 zł do 15 kilogramów