menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Londyn - angielska przygoda

Miejsce:Londyn
Termin:dowolny
Liczba dni:6
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:Szczecin
Cena:1175,00
 
Ramowy program wycieczki:
 
Dzień I Wyjazd
 
Zbiórka uczestników wycieczki, wyjazd ok. godz. 16.00. Nocny przejazd.
 
Dzień II Centrum Londynu
 
W godzinach południowych dojedziemy do Londynu. Zwiedzanie rozpoczniemy od Tower of London ? średniowiecznej twierdzy, następnie słynny Tower Bridge ? zwodzony most przez rzekę Tamizę, Katedra św. Pawła, z drugą co do wielkości kopułą na świecie. Następnie z zewnątrz zobaczymy budynek Royal Opera House w Covent Garden, dalej przejdziemy przez dzielnicę Soho znaną z klubów i kawiarenek. Dotrzemy do British Museum. Spacer zakończymy na Piccadilly Circus ze słynnym amorkiem. Po zwiedzaniu obiadokolacja, przejazd do hostelu, zakwaterowanie, nocleg.
 
Dzień III Pałac Buckingham, Trafalgar Square
 
Po śniadaniu przejazd metrem na dalsze zwiedzanie miasta. Rozpoczniemy od zobaczenia zmiany warty przy Pałacu Buckingham, oficjalnej rezydencji monarchów brytyjskich. Następnie przespacerujemy się po najstarszym królewskim parku św. Jakuba. Dalej zobaczymy Katedrę Westminster Abbey, miejsce koronacji królowej Elżbiety II. Kolejnym punktem będzie Parlament, zwany również Pałacem Westminsterskim oraz Big Ben, zegar umieszczony na 106 metrowej wieży Parlamentu. Na zakończenie zobaczymy Trafalgar Square z kolumną admirała Nelsona i National Gallery. Po zwiedzaniu obiadokolacja, powrót do hostelu, nocleg.
 
Dzień IV Greenwich
 
Po śniadaniu przejazd metrem do Greenwich ? południka zerowego, spacer po parku. Następnie zwiedzimy Natural History Museum oraz Science Museum. Dalej przejedziemy do Muzeum Figur Woskowych Madam Tussaud. Na zakończenie zobaczymy panoramę miasta z London Eye. Po zwiedzaniu obiadokolacja, powrót do hostelu, nocleg.
 
Dzień V Wembley, Oxford Street
 
Po śniadaniu przejazd metrem do Wembley Central Station i podziwianie stadionu Wembley, to drugi co do wielkości stadion w Europie. Następnie przejazd do centrum miasta, gdzie zrobimy krótką przerwę na zakupy na Oxford Street, najsłynniejszej ulicy handlowej Londynu. Na zakończenie czas wolny w luksusowym domu towarowym Harrods. Po południu obiad, wyjazd w drogę powrotną. Nocny przejazd do Polski.
 
Dzień VI
 
Dalszy przejazd. Powrót do miejsca zbiórki ok. godz. 13, zakończenie wycieczki.
 
Istnieje możliwość modyfikacji programu. Grupa po mieście porusza się metrem.
Uczestnik musi posiadać paszport lub dowód osobisty!
 
Cena:
 
1175 zł od osoby przy 45 uczestnikach
 
Wyjazdy z innych miejscowości: Koszalin od 1199 zł/os., Myślibórz od 1175 zł/os., Wałcz od 1189 zł/os.
 
Cena zawiera:
 
? opiekę pilota anglojęzycznego
? transport komfortowym autokarem
opłaty parkingowe i drogowe
? 3 noclegi w pokojach 4 ? osobowych w hostelu w Londynie
? wyżywienie: 3 śniadania, 4 obiadokolacje
? udział 4 opiekunów bezpłatnie
? ubezpieczenie NNW i KL
? podatek VAT
 
Dodatkowo płatne: 70 ?
 
Komunikacja metrem ok. 15 funtów
Programowe bilety wstępu:
Katedra św. Pawła - ok. 16 funtów, London Windsor Castle ok. 20 funtów, Muzeum Figur Woskowych i London Eye ok. 36 funtów
 
 
Bezpłatny wstęp do: Muzeum Brytyjskiego, Galerii Narodowej. Muzeum Nauki, Muzeum Historii Naturalnej