menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Atrakcyjna Małopolska -szalona zabawa w parkach rozrywki i unikatowych atrakcjach regionu

Miejsce:Zwiedzanie
Termin:2019-05-13 - 2019-05-17
Liczba dni:5
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:miejsce zbiórki
Cena:610 zł os.


 
 
 
Ramowy program wycieczki:
 
Dzień I Tanowskie Góry i Kraków
 
Wyjazd o godz. 5:00 i przejazd do Tarnowskich Gór. Zwiedzimy jedną z największych atrakcji turystycznych regionu - Zabytkową Kopalnię Srebra, gdzie zjedziemy windą na głębokość 40 metrów, przemierzając trasę 1740 m podziemnych korytarzy i komór wyrobiskowych, a część trasy pokonamy stalowymi łodziami, poznając ciekawostki kopalni. Następnie przejazd Krakowa, obiadokolacja, a następnie zakwaterowanie w hostelu. Wieczorny spacer po Rynku, nocleg.
 
Dzień II Kraków
 
Po śniadaniu zwiedzanie Krakowa .Rozpoczniemy od wizyta w Smoczej Jamie w poszukiwaniu śladów Smoka Wawelskiego. Następnie wejdziemy na wzgórze Wawel w poszukiwaniu dzwona Zygmunta ? zobaczymy dziedziniec Zamku Królewskiego. Kolejno zajrzymy na dziedziniec Collegium Maius oraz na Stary Rynek z Ratuszem i Sukiennicami. Zobaczymy Barbakan, Planty, Bramę Floriańską, Kościół Mariacki z ołtarzem Witta Stwosza. Po przerwie przejazd na Kopiec Kościuszki, gdzie wejdziemy na punkt widokowy, skąd też nadaje sygnał radio RMF FM. Następnie zwiedzanieOgrodu Doświadczeńim. Stanisława Lema. Najdziwniejszy i najbardziej uczony ogród w Polsce. Na 6 hektarach zgromadzono prawie 60 dziwnych przedmiotów z akustyki, optyki i mechaniki, które potrafią przybliżyć świat nauki. Po wizycie tu nikt nie powie ? ?nie rozumiem fizyki? ? bo fizyka otacza nas tak jak powietrze i jest niezmiernie ciekawa. W Ogrodzie przebywają instruktorzy, którzy towarzyszą zwiedzającym w odkrywaniu praw fizyki, służą swoją pomocą i wiedzą, podpowiadają jak korzystać z urządzeń i jak przeprowadzać doświadczenia. Po zwiedzaniu obiadokolacja, czas wolny, powrót do hostelu i nocleg.
 
Dzień III Energylandia
 
Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Zatoru do Eneryglandii. W ramach całego dnia pobytu będziemy bawić się na wszystkich atrakcjach parku rozrywki m.in. rollerach, coasterach. W trakcie pobytu poczęstunek (frytki + napój). Wieczorem powrót do Krakowa, obiadokolacja i nocleg.

Dzień IV Ojców i Pieskowa Skała
 
Po śniadaniu przejazd do Pieskowej Skały, wejście na dziedziniec zamku leżącego na ?Szlaku Orlich Gniazd", przejście do Maczugi Herkulesa ? najpopularniejszy ostaniec w Ojcowskim Parku Narodowym, wysoki na 25 metrów, stanowiący najważniejszy symbol nie tylko Ojcowa, ale całej Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Przejście malowniczym szlakiem od Bramy Krakowskiej do Jaskini Łokietka (bez gwarancji wejścia do jaskini). Po zwiedzaniu wyjazd w drogę powrotną. Po drodze przerwa na obiad we własnym zakresie (MC Donald lub KFC na trasie). Przyjazd na miejsce zbiórki ok. godz.23:00. Zakończenie wycieczki.
OPCJA 5 dni + 100 zł dopłaty do wycieczki 4 dniowej
 
Dzień V Zakopane
Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Zakopanego. Zwiedzimy przede wszystkim słynną ulicę Krupówki, Cmentarz na Pęksowym Brzysku, zobaczymy charakterystyczne budownictwo na przykładzie Willi Oksza, Koliba i innych obiektów, a następnie przejdziemy z przewodnikiem górskim szlakiem prowadzącym na Gubałówkę. Po południu powrót do centrum Zakopanego. Przerwa na obiadokolację. Wieczorem powrót do Krakowa, nocleg.
Istnieje możliwość modyfikacji programu.
Kolejność odwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

Cena:610 zł za osobę przy udziale min. 45 uczestników
 
Cena zawiera:
  • opieka pilota
  • transport komfortowym autokarem
  • zakwaterowanie w hostelu (pokoje wieloosobowe, wspólne łazienki)
  • wyżywienie (śniadania i obiadokolacje)
  • udział 3 opiekunów bezpłatnie (1/15 osób)
  • opłaty drogowe i podatek VAT
  • ubezpieczenie NNW

Dodatkowo płatne:
 
programowe bilety wstępu i lokalni przewodnicy 130 zł
obiad w ostatnim dniu: 20 zł
Kontakt: