menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Budapeszt -4 dni autokarem

Miejsce:Budapeszt
Termin:dowolny
Liczba dni:4
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:Szczecin
Cena:1130 zł

          Przejdź się po mieście przedzielonym wstęgą Dunaju. Zobacz jego starą część Budę i nową Peszt. Zrelaksuj się w węgierskich Termach. Poznaj węgierski folklor i posmakuj tradycyjnego gulaszu.


Ramowy program wycieczki:


Dzień I - Ruszamy

Wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 18.00 i przejazd do Budapesztu.

 

Dzień II -

Przyjazd do Budapesztu rano. Zwiedzanie rozpoczniemy od prawobrzeżnej części stolicy Węgier ? Budy. Zobaczymy Zamek Królewski ? dawną siedzibę węgierskich królów, Pałac Królewski, Kościół św. Macieja ? miejsce koronacji i ślubów królewskich, Baszty Rybackie ? skąd rozciąga się przepiękny widok na część nizinną miasta ? Peszt. Czas wolny. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień III r

Po śniadaniu wykwaterowanie, dalsze zwiedzanie Budapesztu. Przejedziemy na Górę Gellerta, która wznosi się 139 metrów nad Dunajem i niegdyś uważana była za miejsce spotkań czarownic. Dziś stoją tam Cytadela i pomnik Wolności oraz roztacza się wspaniała panorama miasta. Dalej zobaczymy Parlament oraz Katedrę św. Stefana ? jedną z największych kościołów na Węgrzech, Plac Bohaterów oraz Park Miejski z Zamkiem Vajdahunyad. Przerwa na deptaku Vaci. Przejazd na Morawy. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień IV

Po wczesnym śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Jaskini Punkevni w Morawskim Krasie, gdzie podziwiać będziemy dno przepaści Macocha. Następnie wejdziemy na szczyt przepaści - największej tego rodzaju w Czechach i środkowej Europie, by podziwiać ją z punktów widokowych. Po zwiedzaniu wyjazd w drogę powrotną. Na trasie przerwa na obiad we własnym zakresie. Przyjazd do miejsca zbiórki ok. godz. 1 w nocy, zakończenie wycieczki.

Istnieje możliwość modyfikacji programu

Kolejność odwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

Każdy uczestnik powinien posiadać przy sobie paszport lub ważny dowód osobisty.

 

 

Cena:1130 zł za osobę przy udziale min. 20 uczestników

 

Cena zawiera:

  • opiekę pilota
  • transport komfortowym autokarem
  • ubezpieczenie NNW i KL 
  • - zakwaterowanie w hotelu (pok. 2-3 osobowe z łazienkami)
  • - wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
  • - podatek VAT i opłaty drogowe

 

Dodatkowo płatne:

Programowe bilety wstępu i lokalni przewodnicy: 30 Euro.

Obiadokolacja w czardzie węgierskiej: 25 Euro