menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Tropikalna wyspa i Berlin

Miejsce:Berlin
Termin:dowolny
Liczba dni:1
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:Szczecin
Cena:89,00 zł

          Zapoznaj się z historią wielobarwnej stolicy Niemiec. Sprawdź jak wygląda symbol miasta, przejdź się słynna Aleją pod Lipami oraz sprawdź którędy przebiegał legendarny mur berliński. Odpocznij na tropikalnej wyspie, gdzie temperatura sprzyja leżakowaniu oraz kąpielom w lagunie i basenie Morza Południowego.

 

Ramowy program wycieczki:

Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych, ok. godz. 7:00.

Przyjazd do Berlina: zwiedzanie Muzeum Pergamonu, w którym znajduje się rekonstrukcja Wielkiego Ołtarza Zeusa oraz zbiory starożytnej architektury. Po zwiedzaniu przejedziemy przez aleję Unter den Linden i zobaczymy najważniejsze zabytki Berlina, w tym m.in. Alexander Platz, Ratusz, wieża telewizyjna, Brama Brandenburska, Reichstag. Następnie przyjedziemy do Tropical Island - parku wodnego, gdzie czekają nas kąpiele w lagunie, plażowanie, spacery po lesie tropikalnym, zjeżdżalnie wodne (pobyt w parku 4 godz.). Wyjazd w drogę powrotną ok. godz. 18:00, przyjazd w miejsce zbiórki i zakończenie wycieczki ok. 22:00.

Cena:

99 zł od osoby przy min. 45 uczestnikach

135 zł  od osoby przy min. 40 uczestnikach

145 zł od osoby przy min. 35 uczestnikach

Wyjazdy z innych miejscowości: Koszalin od 125zł/os ; Myślibórz od 95 zł/os ; Wałcz od 119 zł/os.

Cena zawiera:

  • opieka pilota - przewodnika

  • transport komfortowym autobusem

  • ubezpieczenie NNW i KL 

  • bilet wstępu do Tropikalnej Wyspy, Muzeum Pergamonu

  • 1 opiekun gratis na 15 uczestników przy grupach szkolnych

  • podatek VAT

Bilet na jedną strefę upoważnia do wejścia i korzystania ze Strefy Tropikalnej lub Strefy Saun. Przejście pomiędzy strefami jest możliwe w dowolnym momencie, podczas przejścia przez bramkę zostanie pobrana opłata 12 euro, ważna 24 h (można przemieszczać się pomiędzy strefami). Dzieci do 14 roku życia nie ponoszą opłaty za przejście pomiędzy strefami.

Dodatkowo płatne:  

Wejście na Tropikalną Wyspę:

42,00 EUR Euro/os.

33,00 Euro/os.

dzieci do lat 5 gratis

*Przy opcji 2-dniowej:nocleg w namiocie tipi przy plaży **Zwiedzanie Berlina: panoramiczne w wersji wycieczki 1-dniowej bub piesze, z wejściem do wybranego muzeum w wycieczce 2-dniowej

 

Więcej informacji na stronie: www.tropical-islands.de