menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Wrocław | 3 dni

Miejsce:Wrocław
Termin:dowolny
Liczba dni:3
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:Szczecin
Cena:345,00

Wrocław | 3 dni

Ramowy program wycieczki:

Dzień I - Wśród wrocławskich krasnali

Wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 6:00. Przyjazd do Wrocławia wczesnym popołudniem. Dzień rozpoczniemy od zwiedzania Ostrowa Tumskiego - miejsca, w którym zaczyna się historia Wrocławia. Tam przyjrzymy się Katedrze oraz kościołowi św. Krzyża. Następnie zobaczymy Stary Rynek i przejdziemy się szlakiem wrocławskich krasnali. Zaopatrzeni we wskazówki szukać będziemy kolejnych stworków, po drodze podziwiając zabytki. Po zwiedzaniu zakwaterujemy się w obiekcie hotelowym, a następnie zasiądziemy do biesiadnego stołu. Nocleg.

Dzień II – Kulturalny Wrocław

Po śniadaniu przejedziemy do Panoramy Racławickiej, gdzie przeniesiemy się w czasy Insurekcji Kościuszkowskiej. Po tym widowisku przepłyniemy statkiem po Odrze. Następnie odpoczniemy na Starym Rynku. Po południu wrócimy do ośrodka na obiadokolację. Wieczór spędzimy w Teatrze Wrocławskim na wybranym spektaklu (zgodnie z repertuarem). Chętni mogą uczestniczyć w koncercie majówkowym na wolnym powietrzu. Powrót z trwają do późnych godzin wieczornych koncertów. Nocleg.

Dzień III - Z kamerą wśród zwierząt

Po śniadaniu wykwaterowanie i zwiedzanie wrocławskiego ZOO, gdzie przejdziemy się obok Afrykańskiej Sawanny, wybiegu dla antylop, Baszty Niedźwiedzi, Słoniarni i wielu innych miejsc, w których kryją się nietypowe dla naszego klimatu gatunki zwierząt.  Obejrzymy również Halę Tysiąclecia, wpisaną na listę światowego Dziedzictwa UNESCO. Po południu wyjazd w drogę powrotną, przyjazd w miejsce zbiórki. Zakończenie wycieczki ok. godz. 22:00.

Istnieje możliwość modyfikacji programu.

Cena:

345 zł od osoby przy 45 uczestnikach

365 zł os osoby prze 40 uczestnikach

Cena zawiera:

  • opiekę pilota - przewodnika
  • transport komfortowym autokarem
  • ubezpieczenie NNW
  • 2 noclegi w hotelu klasy turystycznej
  • 2 śniadania, 2 obiadokolacje
  • podatek VAT

Dodatkowo płatne:

Programowe bilety wstępu.