O Firmie

„Nie byłam wszędzie, ale wszędzie na pewno jest na mojej liście”  – Susan Sontag

O firmie:

Anawa Tour to 10 lat działalności na polskim rynku, ale pasja do podróży trwanie zdecydowanie dłużej. Przez lata zorganizowaliśmy niezliczoną ilość podróży po całej Europie, odkrywaliśmy przed Wami Polskę na nowo. Dbamy o Wasz bezpieczeństwo dlatego działamy zgodnie z ustawą o usługach turystycznych. Posiadamy wymaganą przez ustawę gwarancję ubezpieczeniową turystyczną o numerze GT 161/2019. Biuro Podróży Anawa Tour oznaczone jest numerem 33/10 w Rejestrze Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych prowadzonym przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. 

Dlaczego właśnie z Nami? 

Jesteśmy miłośnikami podróżowania i odkrywania świata, w nasze programy wkładamy serce i wieloletnie doświadczenie w podróżowaniu. Umiemy słuchać i odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od momentu zapytania o wymarzoną podróż, aż do bezpiecznego powrotu do domu. W czasie wycieczek zawsze towarzyszy Ci doświadczony pilot, a czasem nawet dwóch. 

Nasz zespół: 

Wychodzimy z założenia, że najlepsze wyjazdy powstają z miłości do podróży. Dlatego do naszego wyjątkowego zespołu wybraliśmy prawdziwych pasjonatów odkrywania świata. Pasja, profesjonalizm, bezpieczeństwo i satysfakcja z zadowolonych Klientów, to wszystko sprawia, że nasze wyjazdy są wyjątkowe. Zawsze chętnie służymy Wam radą i pomocą. Nasi piloci, przewodnicy i pracownicy zwiedzili już prawie cały świat! Teraz na podstawie swoich wypraw tworzą dla Was niezapomniane doświadczenia. 

Nie znalazłeś odpowiedniej oferty? Zadzwoń lub przyjdź do nas, a my zajmiemy się resztą! 

 ul. E. Potrzebowskiego 12/5  70-237  Szczecin
Telefon: +48 91 42 10 663, +48 516 003 666
Email: info@anawatour.pl, biuro@anawatour.pl

Opinie